Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

У Луцьку прогримів другий етап PROUDRS

МЕГА-ПОТУЖНІ ДРЕГСТЕРИ З ЄВРОПИ, ПРОФЕСІЙНІ ПІЛОТИ, ЗАХОПЛЮЮЧІ ПЕРЕГОНИ; МОТОРИ, ЩО ВЗРИВАЛИСЬ ПРЯМО НА ФІНІШІ; ДРАЙВ, ЩО ПЕРЕХОПЛЮВАВ ПОДИХ!!!

Луцький військовий аеродром за два дні прийняв одразу чотири змагання! В перший день відбулись змагання Ліги розвитку Драгрейсинга України, перегони для аматорів, та Чемпіонат Спілки Клубів «Федерації Дрег рейсингу України». В другий день 22 червня відбулась Професійна українська дрег-рейсинг серія Belshina Drag Raicing Pro Competitions of Ukraine та Чемпіонат України з мото дрегрейсингу.  За два дні 82 пілоти та чемпіони таких країн як Польща, Німеччина, Латвія, Литва, Румунія, Молодова, Болгарія, Україна прийняли участь у змаганні.  

Погані прогнози погоди внесли свої корективи в таймінг проведення змагань, організатори вирішили раніше провести кваліфікаційні заїзди. Але погода, на диво, не підвела, офіційне відкриття змагань та фінальні парні заїзди у восьми класах мото та авто дрегрейсингу відбулися в повному обсязі.  А глядачі отримали обіцяні організаторами IPHONE XS MAX, дріфт-таксі, та драг-заїзди з чемпіонами, а також отримали більше, ніж 10 цінних подарунків.

Зірковий склад чемпіонів дрегрейсерів зробив івент яскравим та незабутнім. Чого були варті заїзди чемпіона з Литви на його неймовірному дрегстерові Fiat Topolino у 1400 кінських сил. А  боротьба у всіх классах була настільки запеклою, що мотори та коробки перемикання передач взривались прямо на фініші, привода автомобілів ламались від шаленого зчеплення. Неочікуванний технічний схід чемпіона Європи Гжегоша Сташевського не дав змогу побачит найочікованішу дуель найпотужніших в класі повнопривідних автомобілів між  Гжегошем та чемпіоном Молдови, Румунії та Болгарії Ігорем Врабіє. Так у фінальному двобої в класі PRO AWD між легендарними ТОП-пілотами Ігорем Врабіє на його Nissan Skyline та Олегом Ворвулем на НИВІ PRO з потенціалом у 2000 кінських сил, перемогу здобув Ігор, але прямо перед фінішною лінією в нього розірвався мотор в 1500 кінських сил - така ціна перемоги.

Третє ж місце в цьому класі посів Копосов Дмитро на Ауді RS3. В класі UNLIM золото перегонів отримав ТОП-пілот з Миколаїва Ігор Богданов на Toyota Mark II, але завдяки тому, що гість з Литви Giedrius Jurevicius на Altered Fiat Topolino, в боротьбі за вихід в фінал з Гарбуз Максим на BMW E46 з Херсона так швидко їхав, що його рама дрегстера ломпула прямо на фініші, - пілот з Литви дійшов у фінал, перемігши у Максма. Але вже в фіналі не зміг виїхати на старт, тому перемогу здобув Ігор Богданов.

Щодо класу PRO LEGAL, перше місце посів легендарний пілот на Porsche Коновальчук Сергій з Києва, друге місце отримав Копосов Дмитро під номером 9 з Одеси на своїй Audi RS3, та третє місце дісталось Стрижак Андрію на Audi R6 з Ужгорода.

У класі PRO RWD Богданов Ігор посів перше місце, Кушнарьов Дмитро з Харкова  на своєму BMW E30 отримав друге місце теж поплатившись мотором, Шерстюк Максим на BMW E30 посів третю сходинку.

У класі PRO FWD на першому місці пілот Краснокутський Максим з Запоріжської області (Вільнінськ) на своєму професійно  побудованому  ВАЗ 2108, на другій сходинці у цьому класі Каменський Євген з Бердянську на ВАЗ 2113, та третє місце посів Гомолінський Денис з Києва на своїй Honda Civic.

У Чемпіонаті України з мото дрегрейснгу у класі МОТО до 600 см3 перше місце посів Кувичко Дмитро зі Львову. В класі МОТО до 1000 см3 на першому місці Романчук Микола. Клас МОТО UNLIMITED: перше місце виборов Філатов Григорій з Одеси на Suzuki GSX R 1000.

Найбільший захват у глядачів викликали унікальні для України дрегстери. Один з яких, PRO MOD ХАРАКТЕРНИК Ігора Коряки, потужністю до 4000 кінських сил. В тренувальних заїздах покращив свій час до 9.198 сек, але для проходження траси на повній потужності йому необхідний спеціально підготовлений професійний трек. Змагання 22 червня співпали з днем народження Ігоря, з чим команда VFDD його щиро вітає, та бажає нових рекордів та перемог! А ще багато глядачів  отримали неймовірні враження від дріфт-таксі які подарували лучанам три пілоти дріфтири Руслан Шевчук, Роман Пшец та Олександр Папанов, які два дні катали щасливих відвідувачів змагань. Отже, два дні змагань пройшли на неймовірному позитиві завдяки надпотужному зірковому складу пілотів, неймовірних заїздів дрегрейсирів награні.

Змагання проходили за підтримки Луцької міської ради Ігоря Поліщука, за сприяння Голови  комітету сім’ї молоді та спорту  Луцької міської ради Олексія Веремійчика,  за сприянням Повітряних Сил Збройних Сил України.

Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту, Андрій Гальчинський висловлюють подяку мешканцям та гостям міста Луцьк за щирий прийом! Дякуємо усім, хто допомагав провести свято Авто Мото спорту в Луцьку!

Запрошуємо усіх 30-31 серпня  на ФІНАЛ  PRO UDRS  в подробиці вже скоро на наших офіційних ресурсах.

Велика подяка партнерам заходу:

титульний партнер BELSHINA та шини ArtMotion – мистецтво руху. AUTORIA – лідер автомобільної інтернет торгівлі в Україні.

РА Лучшее

Телевізійний партнер  телеканал Перший автомобільний.

СТЕЙДЖ СЕВЕН ШОП  (Stage7shop.com.ua)

Вулкан - реставрація дисків, ТРЦ Портcity, Компанії «Захід-Шина», KIEVRACER – YouTube-канал.

Порт сити

Захід шина

Підписуйся до нас у соц.мережі:

www.facebook.com/dragukraine/

www.facebook.com/vfdd.ua/

www.instagram.com/prodragukraine/

Слідкуй за новинами на офіційному сайті:

www.dragukraine.com

Використовуй  хештеги:

#vfdd #dragukraine #dragpeopleua #proudrs #driftukraine #driftpeople#prodcu #ukraine #lutskevent #lutskevents #instalutsk #lutskcity #lutsklife