Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

Вражаючі змагання з дрег-рейсингу стартують у Луцьку

Знову у Луцьку 21-22 червня відбудеться наймасштабніша авто-мото-спортивна подія. Цього року пройде одразу чотири змагання. 21 червня на глядачів чекають: по-перше, DDL-DRAG RACING DEVELOPMENT LEAGUE - Ліга розвитку дрегрейсингу, змагання для аматорів та будь-кого, хто має бажання прийняти участь. Отже, будемо раді бачити луччан не тільки у якості глядачів, а й на треку у якості пілотів.

По-друге, Чемпіонат Спілки Клубів UDRF - Української Дрег-Рейсинг Федерації. Це багатоетапне змагання, яке охоплює всю Україну, для більш професійно підготовлених машин.

22 червня - основний день змагань, коли відбудуться Чемпіонат України з мото дрег-рейсингу та, вже відома луччанам, Професійна Українська дрег-рейсинг серія PRO UDRS, BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE. Завдяки співпраці Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту та Президента федерації Андрія Гальчинського з командуваням Повітряних сил України і Луцькою міською радою, Професійна Українська дрег-рейсинг  серія PROUDRS, комерційна назва BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE, вдруге пройде у Луцьку.

В Україні є дрегстери потужністю  від 1000 до 4000 кінських сил з  розгоном до першої сотні 0.8 секунди та з набором швидкості до 350 кілометрів на годину. І луччани мали змогу бачити ці машини особисто у 2018 році. Луцьк дуже сподобався пілотам не тільки з України, але й чемпіону Німеччини, Польщі  Мартіну Блауту, тому він знову планує приїхати на змагання та запросити з собою своїх співкомандників. Також понад 50 ТОП-пілотів завітають на другий етап у Луцьк. На PROUDRS спортсмени змагатимуться у п’яти класах автомобілів та трьох класах мотоциклів. Отже, вісім класів та потужна боротьба в кожному класі очікує глядачів.

Наряду з неймовірними стартами дрегстерів, прогрівом гуми, запеклою боротьбою глядачів чекає дріфт та стантрайдинг-шоу. Буде виділена спеціальна площадка і кожен глядач за невелику плату зможе відчути, що таке Дріфт поруч з пілотом. Організатори змагань побудують на аеродромі VIP-трибуни на 300 посадкових місць, створять Парк Сервісу для пілотів, побудують 20-метрову сцену. Буде встановлено великий екран 6х4 м. Понад 150 бетонних блоків та 4 кілометри міцного паркану забезпечать безпеку глядачів на змаганні. Хто не встиг минулого року потрапити на змагання, отримає другий шанс побачити  потужні машини та таке  дійство  21-22 червня!  

А ще до десятої річниці проведення змагань в Україні, VFDD  приготувала розіграші цінних призів. Будь-хто зможе отримати шанс виграти один з 10 цінних призів під час відкриття. Основний приз - IPONE XS MAX! Головне - попередньо купити квиток та стати учасником розіграшу!

До зустрічі!