Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

Сергій Вродзінський: готуємось до етапу в Умані

У 2007-му він починав ганяти на Yamaha R-1, з 2011-го пересів на BMW. Відтоді жодного разу не змінив вподобань, попри те, що на інші моделі мотоциклів легше і швидше знайти деталі для тюнінгу. Новий сезон драг-рейсингу Сергій обіцяє відкрити вже на новому мотоциклі. А можливо, виступатиме одразу з двома «машинами». Зараз активно готується до змагань і придивляється до запрошень від закордонних партнерів.

Досье: мотоцикл — BMW S1000 RF

            кращий час — 9,2 с  

           максимальна швидкість на фініші — 265 км/год

           максимальна швидкість на трасі — 328 км/год

- Чому саме мото-драг, а не класичний автомобільний?

- Період автомобільних гонок у мене був. Не так, щоб дуже довго, але я займався кільцевими змаганнями у Києві. Зараз також маю збудовану машину для рейсингу. Це Honda Sivic. Поки що чекаю свого виїзду. Торік не вдалося виставити її на трасу. Можливо, спробую цього сезону у класі Street.

- Після кільцевих гонок чому вирішили пересісти на мотоцикл?

- Я все життя ганяю на мотоциклі, а у драг-рейсинг прийшов можна сказати інтуїтивно. Пам'ятаю, відпочивали з друзями на морі і якось випадково натрапили на оголошення про новий етап у Калинівці. Якраз анонсували вересневі змагання. Я повернувся з відпустки, два дні — на збори; і поїхав. На той момент у мене був звичайний «домашній» мотоцикл, яким користуюсь у місті. У Калинівці познайомився з Олексієм Черепом і це дало розуміння, як розвиватися далі. Ну…і дружбу теж дало.

- Підготовка до нового сезону просувається активно?

- Так, готуємося. Я взяв собі новий BMW, зараз його добудовую. Модель та сама, але значно свіжіша, 2017-го року. За новими правилами, ніби-то не будуть допускати до змагань у класі «1000» мотоцикли з довгим заднім маятником. А у мене саме такий, бо я подовжив йому заднє колесо. Отже, якщо інформація підтвердиться, то буду виїжджати у двох класах («1000» та «unlim» - прим. авт.) на двох різних мотоциклах.

- Де зазвичай тренуєтесь?

- В Умані майже ніде. Чемпіонат 18 – 19 травня вперше офіційно пройде на нашій трасі. Раніше взагалі не було можливостей. Змагання організовували, але не легельні. В основному ж я буваю в Києві або Одесі. Або ж приїжджаю за день до початку етапу і на місці тестую.

- Конкуренція в Україні сильна?

- Коли я прийшов у цей спорт, було не багато учасників. Але зараз помічаю, що з кожним сезоном більше людей приєднується. Лише у класі «unlim» має бути 5 чи 6 матоциклів Suzuki Hayabusa. Тобто конкуренція зростає, а значить стає азартніше виходити на трасу. Усі — на закису азота, турбинах… Є з ким змагатися і є на що подивитись.

- Минулий сезон для вас склався вдало? Як оцінюєте?

- Відносно вдало. 2-е місце у класі «1000» і 3-е місце у класі «unlim». Один етап я пропустив, а на першому етапі в Одесі  довелося робити технічний схід. Змагання затягнулися допізна. Шолом у мене із затемненим склом, фар в «unlim» ми не використовуємо, трасу майже не було видно… Уявіть, що швидкість «на виході» понад 250 км/год! Їхати «всліпу» небезпечно. Я відмовився.