Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

Закриття сезону ДРЕГ РЕЙСИНГУ 2018 у Вінниці

23 вересня на аеродромі в Калинівці  Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту влаштовує  закриття сезону з ДРЕГ РЕЙСИНГУ. Це будуть не змагання для супер крутих дрегстерів , все відбуватиметься у форматі ДРАГ ПІКНІКА для всіх любителів швидкості на авто та мото.  Будь-хто з будь-якого куточку України, професійний пілот на надпотужному дрегстері або звичайний глядач на своєму сімейному авто, на якій завгодно машині або мотоциклі, зможе прийняти участь в тренувальних та парних заїздах, а головне - у поїданні ДРАГ ШАШЛИКУ.  23 вересня, у неділю, з 10-00 та до 13-30 проходитимуть вільні заїзди на класичній дистанції в 402 метри, а між заїздами всі смакуватимуть шашлик . Буде телеметрія та кожен отримає чек з часом та швидкістю після кожного заїзду.  Будь-хто на своїй машині зможе прийняти учать та просто потренуватись.  Потім, за бажанням, позмагатись в парних заїздах. Відбуватиметься все наступним чином.  Відберуться кращі часи з тренувальних заїздів та утворяться пари в наступних номінаціях:

1 Номінація.

Автомобілі, які показали в тренувальних заїздах час від 15.5 до17.5 або вище (участь у тренуванні та парних заїздах – 200 грн), шолом – рекомендовано.

2 Номінація.

Автомобілі, які показали час від 13.5 до 15.5 (участь у тренуванні та парних заїздах – 200 грн), шолом – рекомендовано.

3 Номінація.    

Автомобілі, які показали час від 12.5 до 13.5  (участь у тренуванні та парних заїздах – 200 грн), шолом – рекомендовано.

4 Номінація.   

Автомобілі, які показали час від 11.0 до 12.5  (участь у тренуванні та парних заїздах – 300 грн),  шолом – ОБОВ’ЯЗКОВО!

5.Номінація.       

Будь-які машини, що їдуть нижче 11 секунд 402 метри (участь в тренувальних та парних заїздах – 300 грн), шолом та екіпіровка - ОБОВ’ЯЗКОВО!

Пілоти, які займуть призові місця в своїх номінаціях, отримають цінні призи та подарунки.

Також  поруч на трасі для дріфтингу буде проходити ДРІФТ ТРЕНУВАННЯ. Усі бажаючі прокатаються на дріфт таксі. А справжні фанати зможуть замовити індивідуальне тренування на автомобілі для дріфту.

На глядачів чекатиме професійний кейтерінг, ДРАГ ДРІФТ ШАШЛИК, гарячі напої, чай, кава, тощо. Улюблені ведучі під запальну музику розважатимуть присутніх та розіграють: 1) Безкоштовне дріфт таксі, 2) Брендову  футболку VFDD, 3)  Брендову  кепку VFDD.

Отже, запрошуємо всіх з України і не тільки весело провести час та закрити сезон тренувань та змагань з дрег рейсингу.  Дріфт тренування  будуть проводитись і взимку, тому готуйте зимову гуму заздалегідь та слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Квитки для глядачів – 100 грн, продаж лише у день проведення ДРАГ ПІКНІКА безпосередньо на аеродромі.

Участь в тренуванні від 100 грн.