Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

ШАНОВНІ ПІЛОТИ!

Вінницька обласна федерація драгрейсингу та дріфту (VFDD) третій рік поспіль проводить Професійну Українську дрегрейсинг серію PROFESSIONAL UKRAINIAN DRAG RACING SERIES.

У 2020 році VFDD проведе три етапи серії PROUDRS. Змагання планується провести в трьох містах України. Перший етап заплановано в Умані 6-7 червня. Про інші міста та дати буде повідомлоно додатково на офіційному сайті WWW.DRAGUKRAINE.COM.

Запрошуємо ознайомитись з загальними умовами участі в Професійній Українській дрег-рейсинг серії PROFESSIONAL UKRAINIAN DRAG RACING SERIES

Умови участі та рекламні можливості пілота на PROUDRS 2020.

 1. Участь у змаганнях на всіх етапах серії безкоштовна.
 2. Ліцензія пілота та представника пілота CK UDRF.
 3. Пілот має можливість поставити одну рекламну палатку тюнінг ателье або СТО в якій побудований  авто. (Умови участі обговорюються додатково)
 4. Ви маєте можливість презентувати свого партнера на офіційному сайті організатора.
 5. Пілот має можливість рекламувати свою команду та партнера на ресурсах організатора в соціальних мережах (матеріал надає пілот).
 6. Партнер пілота має можливість роздавати рекламну продукцію на змаганні (умови оплати обговорюються. Пілот попереджає про необхідність даної послуги мінімум за два тижні, про що складається угода).
 7. Надаємо документи та Набір Пілота з усіма потрібними документами, шильдами тощо.
 8. Надаємо 5 (п’ять) пропускних контрольних браслетів, включаючи пілота.
 9. Розглянемо будь-які Ваші пропозиції щодо можливого висвітлення Вашої команди та партнерів на змаганні.
 10. Змагання проходять у два дні. Перший день ТРЕНУВАННЯ наряду зі змаганнями Чемпіонат UDRF та DDL. Другий день основний день змагань PROUDRS та Чемпіонат України мото дрег-рейсинг!

Офіційні документі та їх оформлення.

Для участі у змаганнях потрібно:

 1. Наявність ліцензії Водія та представника, яку видає VFDD (організатор допомагає з оформленням даних документів, ліцензії CK UDRF оформляє секретар змагань Юлія Гаврилова (098) 595-46-01.
 2. Наявність автомобіля, побудованого за вимогами Положення для занять дрегрейсингом та технічного регламенту PROUDRS / UDRF / DDL.
 3. Пройти попередню безкоштовну реєстрацію на змагання у встановлений термін до 1 червня 2020 року. (після 1 червня реєстрація на PROUDRS перший етап 3000 грн)
 4. Після реєстрації та підписання заявки пілотом для участі у змаганнях вважається,  що пілот ознайомлений та згоден виконувати всі вимоги Положення та всі вимоги організатора  щодо участі в змаганнях.

Після оформлення усіх вищезазначених документів  та проходження реєстрації пілот отримує Запрошення та Набір Пілота з  офіційними документами PROUDRS:

 1. Положення змагань.
 2. Обов’язкові офіційні наклейки  на автомобіль  та фото з вимогами що до розміщенням  цих наклейок на автомобілі учасника.

(наклейки є обов’язковими, без них автомобіль не буде допущений до змагань, перевіряються під час технічного огляду та на виїзді на трасу маршалами):

- наклейка на лобове скло з логотипом серії та організатора;

- борт номер;

- наклейка про проходження технічного контролю (видається під  час змагань);

- наклейка з ПІБ пілота;

- наклейка з хештегами організатора та серії;

- наклейки спонсорів та партнерів чемпіонату.

      3. Нашивки логотипу на комбінезон пілота

     4. Бейдж пілота (є пропуском на змаганні, видається під час заходу бейдж дійсний з стрічкою на зяпястку ).

     5. Бейдж представника пілота (є пропуском на змаганні та надає можливість доступу до суддів, видається під час заходу бейдж дійсний з стрічкою на зап'ястку).

     6. Пропускні стрічки на змаганні для команди пілота у кількості 5 (п’ять) штук, включаючи пілота (видається на змаганні).

      7. Наклейка на автомобіль технічної допомоги (видається на змаганні при реєстрації).

Особливості пропускного режиму на змаганні

1. Без наклейки «технічна допомога» та спеціальних наклейок організатора будь-якому транспорту рух по сервіс парку ЗАБОРОНЕНО.

2. До суддів допускаються виключно ПРЕДСТАВНИКИ ПІЛОТА (з відповідною ліцензією представника (мати при собі на змаганні ) та відповідним бейджем, ПІБ представника обов’язково вказати при реєстрації  на змагання у відповідній графі).

3. У сервіс парк доступ обмежений та можливий тільки по спеціальних стрічках ВІП та СЕРВІС-ПАРК.

Пам’ятка для пілотів:

 1. Вивчити Положення ЗМАГАННЯ.
 2. Вивчити ТАЙМІНГ (програму) ЗМАГАНЬ.
 3. Обрати представника пілота та оформити всі необхідні документи, так як тільки  представник буде допущений до суддів.
 4. Завжди при собі мати бейдж пілота на змаганні та контрольну стрічку на зап’ястку. Без бейджа пілота контрольна стрічка є недійсною. Без бейджа пілота, його не допустять в пропускну зону з відповідним режимом.
 5. Бейдж представника пілота має бути у того, хто прописаний у заявці на змагання (у іншому випадку бейдж буде вилучено).
 6. Пілотам та членам їх команд забороняється пересування по сервіс парку без відповідної пропускної стрічки на зап’ястку. Наявність стрічки не на зап’ястку (а в будь-якому іншому місці) є порушенням пропускного режиму та надає право організатору вилучити стрічку та вивести порушника за межі заходу.
 7. Суворо забороняється вживати алкогольні напої у сервіс парку до та під час проведення змагань усіма членами команди пілота, включаючи пілота.
 8. Нагадуємо, що команда пілота та сам пілот можуть бути покарані дискваліфікацією зі змагань за неспортивну поведінку, провокаційну та неповажну поведінку фанатів даної команди до глядачів, суддів, охорони, тощо (рекомендовано донести дану інформацію до фанатів на Ваших сторінках, сайтах, тощо).
 9. Автовози, лафети, допоміжна техніка розташовуються у спеціально відведеному місці (вказує на розташування техніки маршал сервіс парку).
 10. Виїзд на трасу спортивного автомобіля без допуску технічного комісара ЗАБОРОНЕНО.
 11. Виїзд на трасу спортивного автомобіля без наявності всіх необхідних наклейок (порядок розміщення - за посиланням), розміщених згідно вимог Положення заборонено.
 12. Автомобіль або мотоцикл має буди «чистий» від будь яких наклейок інших змагань, серій, організаторів. У разі невиконання  цього пункту автомобіль не пройде технічне обстеження та не буде допущений до змагань.
 13. Пілот PROUDRS не допускається до виїзду на трек без повного екіпірування та обов’язкових нашивjr серії  у відповідних місцях (перевіряє технічний комісар). Пілотам UDRF / DDL обов’язково шоломи. Пілотам класів PRO повне екіпірування.  Деталі тут.
 14. Використовуйте офіційні хештеги та правильну назву змагань на своїх сайтах блогах, соц. мережах.
 15. Для вирішення будь-яких питань звертайтесь до команди організаторів.

Використовуйте правильні назви змагань: PROUDRS: Professional Ukrainian Dragrasing Series.

АВТОМОБІЛІ, ЯКІ ПРОХОДЯТЬ ДИСТАНЦІЮ У ВСІХ КЛАССАХ ВИЩЕ, НІЖ 11.500 СЕКУНД НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ В ЗМАГАННЯХ PROUDRS. ОКРІМ КЛАССУ PRO FWD, ДЕ ДОПУСТИМИЙ ЧАС НЕ ВИЩЕ, НІЖ 12.800 секунди. 

Всі пілоти  які не проходять в змагання PROUDRS можуть прийняти участі в Чемпіонаті UDRF або в аматорській серії DDL

Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах:
www.facebook.com/dragukraine/
www.facebook.com/vfdd.ua/
www.instagram.com/prodragukraine/
www.instagram.com/driftukraine/

Підписуйтесь на наш канал ютуб та дивіться свіже відео: https://www.youtube.com/channel/UCUT4IBskZR4spFtfA8Ui8DQ


Слідкуйте за інформацією на сайтах:
dragukraine.com
www.driftukraine.com


Користуйтесь нашими офіційними хештегами: 
#vfdd #dragukraine #driftukraine #dragpeopleua #driftpeople #proudrs