Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

УМОВИ УЧАСТІ В DDL-Drag racing Development League

УМОВИ УЧАСТІ В DDL-Drag racing Development League

ЛІГА РОЗВИТКУ ДРЕГ-РЕЙСИНГУ.

Що таке DDL ?

ГО Вінницька федерація дрег-рейсингу та дріфту VFDD наряду з професійними змаганнями з дрег-рейсингу, такими як PROUDRS, вирішила зробити змагання в яких зміг би прийняти участь будь-хто та на будь-якій машині. Це змагання для любителів, яким довподоби швидкість, драйв, адреналін та любов до автомобілів. Впевнені, що таких людей багато в Україні і в містах, де ми проводимо змагання!  Тому ми вирішили у 2019 році проводити змагання у два дні. В перший день пройдуть змагання  для всіх бажаючих, а в другий день для професійно підготовлених машин та пілотів, які вже не перший рік займаються дрег-рейсингом на більш професійному рівні. Отже, DDL відкрита для будь-кого на будь-якому авто.

Змагання проводяться у відповідності з:

  •  Статутними завданнями VFDD Федерації;
  • Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»
  • Планом Безпеки змагання розробленим VFDD Федерацією;
  • Положенням  про проведення змагань;
  • Технічними умовами для автомобілів DDL.

Мета змагань - залучення громадян до здорового способу життя, занять автоспортом, безпосередньо - до занять дрег-рейсингом. Підвищення водійської майстерності, керування автомобілем. Підвищення культури водіння автомобілем. Виявлення найкращих пілотів у змаганнях. Залучення учасників до професійного дрег-рейсингу в майбутньому.

Для участі у DDL потрібно.

1. Будь-який справний автомобіль.

2. Мати посвідчення водія.                                                                                

3. Пройти реєстрацію на змагання до змагань або під час змагань

4. Отримати ліцензію ПІЛОТА DDL одноразову або на весь сезон (безкоштовна). Видає секретар VFDD попередньо по реєстрації або під час змагань. 

5. Обов’язково мати шолом автомобільний або мотоциклетний.

6. Внести внесок за участь у змаганні згідно за вимогами класу.

7. На змаганнях пройти медичний та технічний контроль. Отримати погодження організатора щодо участі в змаганнях.

8. Отримати страховку (видається або під час попередньої реєстрації, або під час змагань)

9. ОБОВЯЗКОВО вивчити ТАЙМІНГ проведення змагань.

10. Беззаперечно виконувати вимоги суддів VFDD охорони, поліції.

11. Учасник змагань серії DDL отримує дві пропускні стрічки, включаючи пілота.

КЛАСИ  DDL Drag racing Development League

Почнемо з роз’яснення, що таке змагання за класами  по часу проходження дистанції.

СТРАТЕГІЯ, ТАКТИКА, та ЦІЛІ ЗМАГАНЬ!

СТРАТЕГІЯ: Класи автомобілів вираховуються відповідно до часу проходження дистанції автомобілем. Тобто,  залікова дистанція змагань класична для дрег-рейсингу 402 метри 33 сантиметри, чверть милі. Пілоти, які прийматимуть участь у змаганні мають у відвединний час кваліфікаційних заїздів проїхати  час відповідно класу, в якому вони будуть брати участь. І вже в змаганнях пілот не має права вийти з цього часу, тобто проїхати швидше ніж є обмеження класу часом.

Наприклад : Пілот приїхав перший  раз на змагання та незнає якій час на402 метри показує його автомобіль.  Пілот починає їхати заїзди один за одним  у відведений таймінгом час. Наприклад показав час проходження 402 метри 15.45  одже машина з таким часом підпадає під клас № 5) 15-00 та Вище.  Наприклад після двох або більше заїздів водій  здобув більшої майстерності покращив свій час та проїхав 402 метри вже 14.99 таким чином пілот вже не зможи брати участь в класі № 5) та  буде зареєстрований в клас № 4) !

ТАКТИКА: На змаганні буде чітко визначенний час для тренувань, де пілот може проїхати дистанцію та зрозуміти, який час показує його автомобіль. Потім, коли буде ОГОЛОШЕНО згідно з таймінгом час офіційної Кваліфікації, пілот має показати той час, в якому класі він планує прийняти участь. При цьому усвідомлюючи, що з обмеженого часу класу виходити не можна.

Наприклад: Пілот на ТРЕНУВАЛЬНИХ заїздах проїхав один або більше заїздів і побачив, що він та його машина  більш-менш стабільно ідуть 14.99 або 15.2 і це максимальний час проходження дистанції в 402 метри для машини та пілота. Отже, логічно, що на такій  машині є шанси зайняти призові місця в класі № 5) тому  під час КВАЛІФІКАЦІЙНИХ заїздів не можна вийти з 15.000, щоб потрапити в цей клас. Тому треба так розрахувати та відчути заїзд, щоб проїхати максимально ближчий час до 15.000 та не вийти з цього часу.

ЦІЛІ: В даних змаганнях ціллю є виявлення оптимального проходження дистанції автомобілем. З урахуванням тактики заявитись у відповідний клас. Та за рахунок майстерності та розрахунку перетнути першим лінію фінішу у парних фінальних заїздах, але не вийти з обмеженого часом класу  .

Наприклад: У фінальних парних заїздах класу № 5 ідуть два пілоти.  Тому  пілот що  перетнув фінішну пряму першим показав час 14,99 тим самим  порушивши умові класу  не  нижче 15.00 секунд зараховується ПОРАЗКА. Одже ціллю змагань класів з обмеженням в часі є  перемога над суперником, а не кращий час проходження дистанції. Треба виграти у суперника не виїхавши за обмеження часу класу. Все буде залежати від майстерності пілота. Якщо обидва пілоти в одному заїзді вийдуть з обмеженого часу буде перезаїзд заїзду допоки згідно правил не виявиться переможець. Більш детальна інформація у регламенті змагань.

ПРАВИЛО ТОП-8 КРАЩИХ.

В змаганнях є обмеження щодо участі в фінальних парних заїздах.

Наприклад: В Класі № 5 зареєстровано 10 або більше  пілотів. Після ОФІЦІЙНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ заїздів  згідно з кращого показаного часу пілотом відбирається ТОП-8 пілотів для ФІНАЛЬНИХ парних заїздів.  Розподіл пар перший кращий час з останнім, і так далі другий з сьомим.

Заїзди до однієї перемоги. Тобто програв заїзд вибув. І так у всіх заїздах.

1. Клас не нижче  11-00 --- 12-00  участь 600 грн

2. Клас не нижче  12-00 --- 13-00 участь 500 грн

3. Клас не  нижче 13-00 --- 14-00 участь  400 грн

4. Клас не нижче  14-00 --- 15-00 участь 300 грн

5. Клас не нижче  15-00 --- Всі хто вище. 200 грн

Всі класи  ТОП-8 кращих часів після кваліфікації.

НАГОРОДЖЕННЯ

У всіх класах пілоти нагороджуються за 1, 2, 3 місця КУБКОМ та ДИПЛОМОМ.

Та присвоюється звання - ПЕРЕМОЖЕЦЬ та призери першого етапу DDL.

DDL – складається з трьох етапів. За підсумками трьох етапів згідно з набраних  очок буде виявлено ЧЕМПІОНА DDL  в кожному окремому класі. За що пілот отримає КУБОК ЧЕМПІОНА ТА ПРИЗЕРА DDL 2019. А також отримає звання ЧЕМПІОНА Drag racing Development League 2019.