Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

УМОВИ УЧАСТІ В DDL-Drag racing Development League

УМОВИ УЧАСТІ В DDL-Drag racing Development League

ЛІГА РОЗВИТКУ ДРЕГ-РЕЙСИНГУ.

Що таке DDL ?

ГО Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту VFDD на ряду з професійними змаганнями з дрегрейсингу такими, як PROUDRS, вирішила зробити змагання в яких зміг би прийняти участь будь хто та на будь якій машині. Це змагання для любителів, яким до вподоби швидкість, драйв, адреналін та любов до автомобілів.  Впевненні, що таких людей багато в Україні і в містах, де ми проводимо змагання!  Тому, ми вирішили у 2019 році проводити змагання у два дні. Де в перший день пройдуть змагання для всіх бажаючих, а в другий день для професійно підготовлених машин та пілотів, які вже не перший рік займаються дрегрейсингом на більш професійному рівні. Отже, DDL відкрита для будь кого на будь якому авто.

Змагання проводяться у відповідності з:

  • Статутними завданнями VFDD Федерації;
  • Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»
  • Планом Безпеки змагання розробленим VFDD Федерацією;
  • Положенням  про проведення змагань;
  • Технічними умовами для автомобілів DDL.

Мета змагань залучення громадян до здорового способу життя, занять автоспортом безпосередньо до занять дрегрейсингом. Підвищення водійської майстерності, керування автомобілем. Підвищення культури водіння автомобілем. Виявлення найкращих пілотів у змаганнях. Залучення учасників до професійного дрегрейсингу в майбутньому.

Для участі у DDL потрібно

1.Будь-який справний автомобіль.

2.Мати посвідчення водія.                                                          

3.Пройти реєстрацію на змагання до змагань або під час змагань

4. Отримати ліцензію ПІЛОТА DDL одноразову або на весь сезон (безкоштовна). Видає секретар VFDD попередньо по реєстрації або під час змагань. 

5. Обов’язково мати шолом автомобільний або мотоциклетний.

6. Внести внесок за участь у змаганні згідно за вимогами класу.

7. На змаганнях пройти медичний  та технічний контроль. Отримати  погодження організатора що до участі в змаганнях.

8. Отримати страховку (видається або під час попередньої реєстрації, або під час змагань)

9. ОБОВЯЗКОВО Вивчити ТАЙМІНГ проведення змагань.

10. Беззаперечно виконувати вимоги суддів VFDD охорони, поліції.

11.  Учасник змагань серії DDL отримує 2 пропускні стрічки, включаючи пілота. 

КЛАСИ  DDL Drag racing Development League

Почнемо з роз’яснення, що таке змагання за класами  по часу проходження дистанції.

СТРАТЕГІЯ, ТАКТИКА та ЦІЛІ ЗМАГАНЬ!

СТРАТЕГІЯ: Класи автомобілів вираховуються відповідно до часу проходження дистанції автомобілем. Тобто, залікова дистанція змагань класична для дрегрейсингу 402 метри 33 сантиметри, тобто четверть милі. Пілоти, які прийматимуть участь у змаганні, мають у відведений час кваліфікаційних заїздів проїхати час відповідно до класу, в який вони зареєструвались завчасно та будуть брати в ньому участь. ОДНАК, якщо ПІЛОТ завчасно зареєструвався в один із класів, але зміг на тренуваннях подолати заявлений в часі рубіж відповідного часу в класі, то Він МАЄ ПРАВО ДО ПОЧАТКУ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕРЕЙТИ В КЛАС АБО ВИЩИЙ АБО НИЖЧИЙ ПО ЧАСУ наприклад: пілот заявився в клас 13-14 сек., але у всіх своїх спробах на тренуванні не зміг проїхати час нижчий за час = 14,5 сек., ось тут і є можливість пілоту до початку кваліфікації змінити свій попередньо заявлений клас !  І вже в ЗМАГАННЯХ пілот НЕ МАЄ права ВИЙТИ з цього часу, тобто проїхати швидше ніж є обмеження класу часом!!!

ВИКЛЮЧЕННЯ:  якщо пілот вийшов в кваліфікаційних заїздах за межі відведеного часу класом, але він ще приймає участь у змаганні UDRF (змагання відповідно за приводом автомобіля та спеціально підготовлених до таких змагань автомобілів) тоді ця спроба піде пілоту в залік змагання UDRF і не буде врахована для змагань в DDL, але як сама спроба в кваліфікації буде зарахована. Максимальна кількість спроб в кваліфікації три!!! Мінімальна одна, якщо пілоту цього буде достатньо для подальшої участі ва змаганні.

 Наприклад : Пілот приїхав перший раз на такі змагання та не знає який час на 402 метри показує його автомобіль.  Пілот, починає їхати тренувальні заїзди один за одним у відведений таймінгом час. Наприклад: ПІЛОТ показав час проходження 402 метри = 15.45 сек.,  отже машина з таким часом підпадає під клас № 5) 15-00 та Вище.  Наприклад: Пілот після двох або більше заїздів здобув більшої майстерності та покращив свій час проїхавши 402 метри вже 14.99 сек., таким чином пілот вже не зможе брати участь в класі № 5) та буде автоматично зареєстрований в клас № 4) !  І ОСЬ ТУТ Є ВИКЛЮЧНЕ ПРАВИЛО, ЯКЕ ДІЄ ЛИШЕ ДО ПОЧАТКУ КВАЛІФІКАЦІЇ: ПІЛОТ МОЖЕ ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ТРЕНУВАНЬ – ЗАМІНИТИ КЛАС АБО НА ВИЩИЙ АБО НА НИЖЧИЙ ДО ПОЧАТКУ КВАЛІФІКАЦІЇ!!!! ПІД ЧАС КВАЛІФІКАЦІЇ ПІЛОТУ ЗАБОРОНЕНО ВИХОДИТИ З ТОГО ЧИ ІНШОГО ЧАСУ !!

ТАКТИКА: На змаганні буде чітко визначений час для тренувань, де пілот може проїхати дистанцію та зрозуміти який час показує його автомобіль. Потім, коли буде ОГОЛОШЕНО,  згідно з таймінгом  час офіційної Кваліфікації пілот ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ показати той час, в якому класі він ЗАРЕЄСТРУВАВСЯ ЗАВЧАСНО АБО ПЕРЕЙШОВ ПІД ЧАС ТРЕНУВАНЬ  та прийняти в цих змаганнях участь. При цьому усвідомлюючи, що з обмеженого часу класу виходити не можна!!!

Наприклад : Пілот на ТРЕНУВАЛЬНИХ заїздах проїхав один або більше заїздів, і побачив що він та його машина  більш менш стабільно їдуть 14.99 або 15.2 і це максимальний час  проходження дистанції в 402 метри для машини та пілота. Отже, логічно що на такій  машині є шанси зайняти призові місця в класі № 5) тому під час КВАЛІФІКАЦІЙНИХ заїздів неможна  вийти з 15.000 щоб потрапити в цей клас. Тому треба так розрахувати та відчути заїзд,  щоб проїхати максимально ближчий час до 15.000 та не вийти з цього часу.

ЦІЛІ: В даних змаганнях ціллю є виявлення оптимального проходження дистанції автомобілем. З урахуванням тактики заявитись у відповідний клас. Та за рахунок майстерності та розрахунку перетнути першим лінію фінішу у парних  фінальних заїздах, але не вийте з обмеженого часом класу.

Наприклад : У фінальних парних заїздах класу № 5 ідуть два пілоти.  Той пілот, що  перетнув фінішну пряму першим і показав час 14,99 сек. тим самим  порушивши умови класу  не  нижче 15.00 секунд зараховується ПОРАЗКА. Отже, ціллю змагань класів з обмеженням в часі є перемога над суперником, а не кращий час проходження дистанції. Треба виграти у суперника  не виїхавши за обмеження  часу класу. Все буде залежати від майстерності пілота.  Якщо обидва пілоти  в одному заїзді вийдуть з обмеженого часу буде перезаїзд заїзду, до поки, згідно правил не виявитися переможець. Більш детальна інформація у регламенті змагань.

ПРАВИЛО ТОП-8 КРАЩИХ

  В змаганнях є обмеження, що до участі в фінальних парних заїздах. Наприклад: В Класі № 5 зареєстровано 10 або більше пілотів. Після ОФІЦІЙНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ заїздів,  згідно з кращого показаного часу пілотом відбирається ТОП -8 пілотів для ФІНАЛЬНИХ парних заїздів.  Розподіл пар перший кращий час з останнім, і так далі другий з сьомим.

Заїзди до однієї перемоги. Тобто програв заїзд - вибув. І так у всіх заїздах.

1. Клас не нижче  11-00 --- 12-00 участь 600 грн

2. Клас не нижче  12-00 --- 13-00 участь  500 грн

3. Клас не  нижче 13-00 --- 14-00 участь  400 грн

4. Клас не нижче  14-00 --- 15-00 участь  300 грн

5. Клас не нижче  15-00 --- Всі хто вище  200 грн

Всі класи  ТОП-8 кращих часів після кваліфікації

НАГОРОДЖЕННЯ

У всіх класах пілоти нагороджуються за 1, 2, 3, місця КУБКОМ та ДИПЛОМОМ.

Та присвоюється звання -  ПЕРЕМОЖЕЦЬ та призери етапу DDL.

DDL складається з трьох етапів.

За підсумками трьох етапів, згідно з набраних очок, буде виявлено ЧЕМПІОНА DDL  в кожному окремому класі. За що пілот отримає КУБОК ЧЕМПІОНА ТА ПРИЗЕРА DDL 2019. Та отримає звання ЧЕМПІОНА Drag racing Development League 2019.