Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

УМОВИ УЧАСТІ В DDL-Drag racing Development League

ЛІГА РОЗВИТКУ  ДРЕГРЕЙСИНГУ.

Що таке DDL?

Спілка Клубів «Українська дрегресинг федерація» вирішила зробити змагання, в яких зміг би прийняти участь будь-хто та на будь-якій машині. Ліга Розвитку Дрегрейсингу - це змагання для аматорів, яким довподоби швидкість, драйв, адреналін та любов до автомобілів. Змагання пройдуть в багатьох містах України та будуть багатоетапними. У кожного етапу свій організатор зі своїми окремими умовами участі в етапі. Об’єднає всіх єдине - ПОЛОЖЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ ЛІГИ РОЗВИТКУ ДРЕГРЕЙСИНГУ. За підсумками Чемпіонату пілот, який прийме участь в якомога більшій кількості змагань та займе більше найвищих місць, отримає звання переможця Ліги Розвитку дрегрейсингу. Пілоти зможуть прийняти участь в організованних змаганнях з дотриманням безпеки та згідно правил проведення змагань з дрегрейсингу! Тому запрошуємо всіх прийняти участь в змаганнях та відкрити для себе світ дрегрейсингу!  

Отже, DDL відкрита для будь-кого на будь-якому авто.

Змагання проводяться у відповідності зі:

  • Статутними завданнями CK UDRF ;
  • Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»;
  • Планом Безпеки змагання розробленим організатором;
  • Положенням  про проведення змагань;
  • Технічними умовами для автомобілів DDL.

Мета змагань - залучення громадян до здорового способу життя, занять автоспортом, безпосередньо до занять дрегрейсингом. Підвищення водійської майстерності. Підвищення культури водіння автомобілем. Виявлення найкращих пілотів у змаганнях. Залучення учасників до професійного дрегрейсингу в майбутньому.

Для участі у DDL потрібно:

1.Будь-який справний автомобіль.

2.Мати посвідчення водія.                                                                                

3.Пройти реєстрацію на змагання до змагань або під час змагань.

4. Отримати ліцензію ПІЛОТА UDRF. Видає осередок UDRF.

5. Обов’язково мати шолом автомобільний або мотоциклетний.

6. Внести внесок за участь у змаганні згідно за вимогами класу та організатора змагань.  

7. На змаганнях пройти медичний та технічний контроль. Отримати  погодження організатора щодо участі в змаганнях.

8. Отримати страховку (видається або під час попередньої реєстрації, або під час змагань)

9. ОБОВ'ЯЗКОВО вивчити ТАЙМІНГ проведення змагань.

10. Беззаперечно виконувати вимоги суддів  охорони, поліції.

11. Учасник змагань серії DDL отримує дві пропускні стрічки, включаючи пілота.

КЛАССИ  DDL Drag racing Development League

Почнемо з роз’яснення що таке змагання за класами  по часу проходження дистанції.

СТРАТЕГІЯ, ТАКТИКА, та ЦІЛІ ЗМАГАНЬ!

 СТРАТЕГІЯ: Класи автомобілів вираховуються відповідно до часу проходження дистанції автомобілем. Тобто, залікова дистанція змагань класична для дрегрейсингу 402 метри 33 сантиметри, четверть милі. Пілоти, які прийматимуть участь у змаганні мають у відведений термін кваліфікаційних заїздів проїхати час відповідно класу, в якому вони будуть брати участь. І вже в змаганнях пілот не має права вийти з цього часу, тобто проїхати швидше, ніж є обмеження класу часом.

Наприклад : Пілот приїхав перший раз на змагання та не знає, який час на 402 метри показує його автомобіль. Пілот починає їхати заїзди один за одним у відведений таймінгом час. Наприклад, показав час проходження 402 метри - 15.45. Отже, машина з таким часом підпадає під клас № 5) 15-00 та Вище.  Наприклад після двох або більше заїздів водій здобув більшої майстерності, покращив свій час та проїхав 402 метри вже 14.99. Таким чином, пілот вже не зможе брати участь в класі № 5) та буде зареєстрований в клас № 4) !

ТАКТИКА: На змаганні буде чітко визначений час для тренувань, де пілот може проїхати дистанцію та зрозуміти, який час показує його автомобіль. Потім, коли буде ОГОЛОШЕНО  згідно з таймінгом час офіційної Кваліфікації, пілот має показати той час, в якому класі він планує прийняти участь. При цьому усвідомлюючи, що з обмеженого часу класу виходити не можна.

Наприклад: Пілот на ТРЕНУВАЛЬНИХ заїздах проїхав один або більше заїздів, і побачив, що він та його машина більш-менш стабільно ідуть 14.99 або 15.2 і це максимальний час  проходження дистанції в 402 метри для машини та пілота. Отже, логічно, що на такій  машині є шанси зайняти призові місця в класі № 5), тому  під час КВАЛІФІКАЦІЙНИХ заїздів не можна вийти з 15.000, щоб потрапити в цей клас. Тому треба так розрахувати  та відчути заїзд, щоб проїхати максимально ближчий час до 15.000 та не вийти з цього часу.

ЦІЛІ: В даних змаганнях ціллю є виявлення оптимального проходження дистанції автомобілем. З урахуванням тактики заявитись у відповідний клас. Та за рахунок майстерності та розрахунку перетнути першим лінію фінішу у парних  фінальних заїздах, але не вийте з обмеженого часом класу  .

Наприклад: У фінальних парних заїздах класу № 5 їдуть два пілоти. Тому пілоту, що перетнув фінішну пряму першим і показав час 14,99, тим самим  порушивши умови класу не нижче 15.00 секунд, зараховується ПОРАЗКА. Отже, ціллю змагань класів з обмеженням в часі є перемога над суперником, а не кращий час проходження дистанції. Треба виграти у суперника, не виїхавши за обмеження часу класу. Все буде залежати від майстерності пілота. Якщо обидва пілоти  в одному заїзді вийдуть з обмеженого часу, буде перезаїзд заїзду допоки згідно правил не виявитися переможець. Більш детальна інформація у регламенті змагань.

ПРАВИЛО ТОП-8 КРАЩИХ.

В змаганнях є обмеження щодо участі в фінальних парних заїздах.

Наприклад: В Класі № 5 зареєстровано 10 або більше  пілотів. Після ОФІЦІЙНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ заїздів, згідно кращого показаного часу пілотом, відбирається ТОП -8 пілотів для ФІНАЛЬНИХ парних заїздів. Розподіл пар: перший кращий час з останнім, другий з сьомим, і так далі.

Заїзди до однієї перемоги. Тобто програв заїзд - вибув. І так у всіх заїздах.

Етап DDL- УМАНЬ

1. Клас не нижче  11-00 --- 12-00  участь 800 грн

2. Клас не нижче  12-00 --- 13-00 участь 700 грн

3. Клас не  нижче 13-00 --- 14-00 участь  600 грн

4. Клас не нижче  14-00 --- 15-00 участь 500 грн

5. Клас не нижче  15-00 --- Всі хто вище. 400 грн

Всі класи  ТОП-8 кращих часів після кваліфікації.

НАГОРОДЖЕННЯ

У всіх класах пілоти нагороджуються за 1, 2, 3, місця КУБКОМ та ДИПЛОМОМ.

Присвоюється звання -  ПЕРЕМОЖЕЦЬ  та призери  етапу DDL.

DDL –  складається щонайменш з шести етапів. За підсумками всіх етапів згідно з набраних  очок буде виявлено ЧЕМПІОНА DDL  в кожному окремому класі. За що пілот отримає КУБОК ЧЕМПІОНА ТА ПРИЗЕРА DDL 2020 року. Та отримає звання ЧЕМПИОНА Drag racing Development League 2020.