Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

ШАНОВНІ ПІЛОТИ!

Вінницька обласна федерація драгрейсингу та дріфту (VFDD) другий рік поспіль проводить Чемпіонат України з мото дрег-рейсингу. Змагання проходять під егідою Мотоциклетної федерації України.

В 2019 році VFDD проведе чотири етапи Чемпіонату. Змагання планується провести в трьох містах України. Враховуючи специфіку кожного окремого етапу можливі зміни в таймінгах (програмах) змагань та днях проведення змагань, які будуть оприлюднюватись на офіційному сайті організатора змагань.  Запрошуємо ознайомитись з загальними  умовами участі в Чемпіонаті України по мото дрег-рейсингу.

Умови участі та рекламні можливості пілота на 2019 рік:

Участь у змаганнях на всіх етапах серії  безкоштовна.

 1. Ліцензія пілота та представника пілота ФМСУ! (оформляє секретар VFDD, ліцензія платна ).
 2. Пілот має можливість поставити одну рекламну палатку тюнінг-ателье або СТО, в якій побудоване авто.
 3. Ви маєте можливість презентувати свого партнера на офіційному сайті організатора.
 4. Пілот має можливість рекламувати свою команду та партнера на ресурсах організатора в соціальних мережах (матеріал надає пілот).
 5. Партнер пілота  має можливість роздавати рекламну продукцію на змаганні (умови оплати обговорюються. Пілот попереджає про необхідність даної послуги мінімум за два тижні, про що складається угода).
 6. Надаємо документи та Набір Пілота з усіма потрібними документами, шильдами тощо.
 7. Надаємо 3 (три) пропускних контрольних браслети, включаючи пілота.
 8. Розглянемо будь-які Ваші пропозиції щодо можливого висвітлення Вашої команди та партнерів на змаганні.
 9. Змагання проходять у два дні. Перший день ТРЕНУВАННЯ наряду зі змаганнями Чемпіонатів UDRF та DDL. Другий день - основний день змагань Чемпіонату України з мото дрег-рейсингу!

Офіційні документі та їх оформлення.

Для участі у змаганнях потрібно:

Особливості пропускного режиму на змаганні

Пам’ятка для пілотів:

 1. Наявність ліцензії Водія та представника, яку видає VFDD (організатор допомагає з оформленням даних документів, оформляє секретар змагань Юлія Загороднюк).
 2. Наявність мотоцикла , побудованого за вимогами Положення для занять мото дрегрейсингом.
 3. Пройти попередню реєстрацію на змагання у встановлений термін до 10 травня 2019 року.
 4. Після реєстрації та підписання заявки пілотом для участі у змаганнях вважається,  що пілот ознайомлений та згоден виконувати всі вимоги Положення та всі вимоги організатора  щодо участі в змаганнях.

- борт номер;

- наклейка про проходження технічного контролю;

 1. Положення змагань.
 2. Обов’язкові офіційні наклейки на мотоцикл та фото з розміщенням цих наклейок (наклейки є обов’язковими, без них мотоцикл не буде допущений до змагань, перевіряються під час технічного огляду та на виїзді на трасу маршалами):

 3. Бейдж пілота (є пропуском на змаганні, видається під час заходу бедж дійсний з стрічкою на зяпястку ).
 4. Бейдж представника пілота (є пропуском на змаганні та надає можливість доступу до суддів, видається під час заходу бедж дійсний з стрічкою на запястку).
 5. Пропускні стрічки на змаганні для команди пілота у кількості 3 (три) штук, включаючи пілота (видається на змаганні).
 6. Наклейка на автомобіль технічної допомоги (видається на змаганні при реєстрації).
 1. Без наклейки «технічна допомога» та спеціальних наклейок організатора будь-якому транспорту рух по сервіс парку ЗАБОРОНЕНО.
 2. До суддів  допускаються виключно ПРЕДСТАВНИКИ ПІЛОТА (з відповідною ліцензією представника (мати при собі на змаганні ) та відповідним бейджем, ПІБ представника обов’язково вказати при реєстрації  на змагання у відповідній графі).
 3. У сервіс парк доступ обмежений та можливий тільки по спеціальних стрічках ВІП та СЕРВІС-ПАРК.
 1. Вивчити Положення ЗМАГАННЯ.
 2. Вивчити ТАЙМІНГ (програма) ЗМАГАНЬ.
 3. Обрати представника пілота та оформити всі необхідні документи, так як тільки  представник буде допущений до суддів.
 4. Завжди при собі мати бейдж пілота на змаганні та контрольну стрічку на зап’ястку. Без бейджа пілота контрольна стрічка є недійсною. Без бейджа пілота, його не допустять в пропускну зону з відповідним режимом.
 5. Бейдж представника пілота має бути у того, хто прописаний у заявці на змагання (у іншому випадку бейдж буде вилучено).
 6. Пілотам та членам їх команд забороняється пересування по сервіс парку без відповідної пропускної стрічки на зап’ястку. Наявність стрічки не на зап’ястку (а в будь-якому іншому місці) є порушенням пропускного режиму та надає право організатору вилучити стрічку та вивести порушника за межі заходу.
 7. Суворо забороняється вживати алкогольні та спиртні напої у сервіс парку до та під час проведення змагань усіма членами команди пілота, включаючи пілота.
 8. Нагадуємо, що команда пілота та сам пілот можуть бути покарані дискваліфікацією зі змагань за неспортивну поведінку, провокаційну та неповажну поведінку фанатів даної команди до глядачів, суддів, охорони, тощо (рекомендовано донести дану інформацію до фанатів на Ваших сторінках, сайтах, тощо).
 9. Автовози, лафети, допоміжна техніка розташовуються у спеціально відведеному місці (вказує на розташування техніки маршал сервіс парку).
 10. Виїзд на трасу спортивного автомобіля без допуску технічного комісара ЗАБОРОНЕНО.
 11. Виїзд на трасу спортивного мотоциклу без наявності наклейок,  заборонено 
 12.  Мотоцикл має буди «чистий» від будь яких наклейок інших змагань, серій, організаторів. У разі невиконання  цього пункту мотоцикл не пройде технічне обстеження та не буде допущений до змагань.
 13. Пілот не допускається до виїзду на трек без повного екіпірування.
 14.  Використовуйте офіційні хештеги та правильну назву змагань на своїх сайтах блогах, соц. мережах.
 15. Для вирішення будь-яких питань звертайтесь до команди організаторів.