Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

Для ЗМІ

Шановні медіа-представники! Триває акредитація преси на ФІНАЛЬНИЙ етап змагань з дрег-рейсингу PROUDRS, що відбудеться 4 серпня у Вінниці на території Калинівського аеродрому. Прийом заявок триватиме до 3 серпня включно. Представники телебачення, кореспонденти газет можуть пройти спрощену процедуру акредитації у день змагань, звернувшись у ВАЙБЕР (067) 832-33-64. З правилами та умовами акредитації ви можете ознайомитися нижче. Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах змагань.

Для роботи на PROUDRS потрібно пройти процедуру акредитації. Акредитація здійснюється прес-службою змагань на підставі заявки, яку ви знайдете в цьому розділі. Заповнену заявку надсилайте на електронну адресу: press.drift@gmail.com. У разі виникнення питань звертайтеся до прес-секретаря Анни Іллінської у ВАЙБЕР (067) 832-33-64 в робочий час.

Підтвердження акредитації надійде на вашу електронну адресу, як тільки ми його опрацюємо. Прес-служба залишає за собою право відмовити в акредитації на власний розсуд.

Перевага в акредитації надається представникам зареєстрованих друкованих видань, радіостанцій і телебачення, інтернет-порталів та сайтів. Незалежні фотографи (інтернет-фотографи, блогери) мають надати посилання на своє портфоліо та сайт, блог, сторінку, де розміщено анонс заходу.

Представникам ЗМІ, що пройшли акредитацію, для отримання детальної інформації, бейджа і захисного жилета потрібно з’явитися до місця проведення змагань у зазначений в листі-підтвердженні час.

Дякуємо за увагу! Радо чекаємо Вас на змаганнях.