Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

Для ЗМІ

Шановні медіа-представники! Триває акредитація преси на Чемпіонат Ліги розвитку дрегрейсингу, Чемпіонат СК "Української дрегрейсинг федерації", Чемпіонат України з мото дрегрейсингу, а також чемпіонат Професійної Української дрегрейсинг серії PROUDRS, що відбудеться 24-25 липня в м.Біла Церква (АЕРОДРОМ). Прийом заявок триватиме до 22 липня включно. Представники телебачення, кореспонденти газет можуть пройти спрощену процедуру акредитації у день змагань, заздалегідь звернувшись до прес-секретаря (063) 186 70 61 Вікторія Воробєй.

З правилами та умовами акредитації ви можете ознайомитися нижче. Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах змагань.

Для роботи на PRO UDRS потрібно пройти процедуру акредитації. Акредитація здійснюється прес-службою змагань на підставі заявки, яку ви знайдете в цьому розділі. Заповнену заявку надсилайте на електронну адресу: press.drift@gmail.com.

Підтвердження акредитації надійде на вашу електронну адресу, як тільки ми його опрацюємо. Прес-служба залишає за собою право відмовити в акредитації на власний розсуд.

Перевага в акредитації надається представникам зареєстрованих друкованих видань, радіостанцій і телебачення, інтернет-порталів та сайтів. Незалежні фотографи (інтернет-фотографи, блогери) мають надати посилання на своє портфоліо та сайт, блог, сторінку, де розміщено анонс заходу.

Представникам ЗМІ, що пройшли акредитацію, для отримання детальної інформації, бейджа і захисного жилета потрібно з’явитися до місця проведення змагань у зазначений в листі-підтвердженні час.

Дякуємо за увагу! Радо чекаємо Вас на змаганнях. З питань акредитації звертайтесь: (063) 186 70 61 Вікторія Воробєй.