Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

Урочисте Нагородження за підсумками сезону 2020-2021

ШАНОВНІ ПІЛОТИ!

В Україні пройшов спортивний сезон 2021! По всій країні організатори СК «Української дрегрейсинг федерації» провели Чемпіонат UDRF з дрегрейсингу з семи етапів. Змагання пройшли в таких містах як Маріуполь, Луцьк, Біла Церква, Бердянськ, Одеса. Також організатори проводили Чемпіонати міст та областей: Маріуполь, Кривий Ріг та Луцьк. Усі Організатори змагань робили потужні заходи в своїх містах, на які приходила велика кількість глядачів та приїздили ТОП ПІЛОТИ з усієї України. За підсумками спортивного року 2021 Спілка Клубів «Українська дрегрейсинг федерація» планує нагородження у наступних Чемпіонатах, серіях, змаганнях:

1. Чемпіонат СК «Української дрегрейсинг федерації» UDRF!

2. Чемпіонат Ліги Розвитку дрегрейсингу DDL!

3. ТОП Професійна Українська дрегрейсинг серія PROUDRS!

Це змагання, які провели федерації та клуби СК UDRF!

Також відбудеться нагородження змагань, які проводила Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту VFDD:

1. Чемпіонат України з мото дрегрейсингу, яку проводила VFDD у партнерстві з Федерацією Мотоциклетного спорту України ФМСУ!

2. Чемпіонат Вінниці та Вінницької області VFDD з ДРІФТИНГУ.

Минулоріч всесвітня пандемія не дала нам провести нагородження за підсумками сезону 2020, тому ми будемо проводити нагородження і за сезон 2020.

Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту вперше за всю історію Українського дрегрейсингу вже проводила нагородження за підсумками 2019 року. На нагородженні було 157 чоловік. Пілоти з командами та близькими людьми разом з організаторами змагань з усієї України святкували сезон Рекордів, незабутніх вражень, гарного настрою. Це була вечірка з яскравими враженнями, незабутніми емоціями від нагородження та спілкування з однодумцями.

Отже, і зараз Організатори змагань, Клуби, Федерації Спілки Клубів «Української дрегрейсинг федерації» запрошують на Урочисте Нагородження за підсумками спортивного сезону 2020-2021.

У програмі:

  • Нагородження Кращих організаторів UDRF
  • Нагородження Кращих суддів UDRF
  • Нагородження Партнерів та друзів Чемпіонатів та Серій
  • Нагородження Чемпіонів та призерів Чемпіонатів
  • Нагородження у номінаціях
  • Рекорди року
  • Особисті рекорди
  • Топ Команда Року
  • Топ Механік року

Та інші номінації.

Нагадаємо, що кожен ПІЛОТ може запросити з собою будь-кого, щоб разом відсвяткувати Нагородження за підсумками спортивного року. Також кожен Пілот або команда може відмітити пам’ятними призами, подяками, дипломами своїх механіків, менеджерів, партнерів та будь-кого, хто допоміг прийняти участь у сезоні 2021.

Отже, РЕЄСТРАЦІЮ на Урочисте Нагородження відкрито!

Не пропусти найкрутішу спортивну вечірку Українського авто мото дрегрейсингу та авто спорту!

Реєстрацію проводить прес-секретар Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту Вікторія Воробей, тел. 0631867061.

З приводу нагородження Пілотами своїх команд теж звертайтесь до Вікторії.

З приводу інших питань звертайтесь Президент Вінницької Федерації дрегрейсингу та дріфту Андрій Гальчинський, тел. 0674320408