Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

4-5 липня в Умані на військовому аеродромі відбудуться довгоочікувані змагання

Нарешті гарні новини! Завдяки плідній співпраці Уманського міського голови Олександра Цебрія та президента Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту Андрія Гальчинського, нового Титульного Партнера Професійної Української дрегрейсинг серії ADRENALIN DRIVE  та  за підтримки Генерального Партнера ЖК «Греків Ліс»,  в Умані вдруге пройдуть Чемпіонати найпотужніших перегонів України! Особлива подяка командуванню Повітряних Сил Збройних Сил України за всебічну допомогу у розвитку Авто мото Дрегрейсингу в Україні.

Отже, 4-5 липня в Умані на військовому аеродромі відбудуться довгоочікувані змагання:

4 липня  (субота):

- Перший етап Ліги Розвитку Дрегрейсингу  DDL. Це ліга для Аматорів, де будь-хто на будь-якій машині може відчути себе справжнім спортсменом. Потрібні лише шолом та реєстрація на змагання, щоб отримати неймовірне відчуття від виступу на змаганнях.

- Перший етап Чемпіонату СК «Української дрегрейсинг федерації». Це більш професійний Чемпіонат, вже з підготовленими автомобілями. Учасники знають, що вимоги до безпеки та автомобілів більш професійні.

- Перший етап Чемпіонату України з Мото Дрегрейсингу.  Будь-хто може прийняти участь згідно вимог регламенту у трьох класах та отримати звання Чемпіона України. Чемпіонат відбувається під егідою Національної федерації України, Федерації Мотоциклетного спорту України.

5 Липня (неділя), основний день:

          - Чемпіонат України з Мото дрегрейсингу.

- Професійна Українська дрегрейсинг серія ADRENALIN DRIVE DRAG RACING. Вона називається «Вища ліга» Українського дрегрейсингу, ТОП СЕРІЯ України. Тільки найпотужніші автомобілі мають допуск. Тільки професійно підготовлені дрегстери мають шанс на перемогу. Це те, заради чого  робиться  PROUDRS. Це флагман Українського професійного дрегрейсингу. І дуже доречно та символічно в цьому році серія має назву ADRENALIN DRIVE DRAG RACING. А що ж таке ADRENALIN DRIVE дізнаєтесь в найближчих новинах. 

Як відомо, світова пандемія внесла свої корективи в календарний план змагань у всьому світі та в Україні. Тому організаційним комітетом було прийнято рішення про проведення 4-5 липня в Умані першого етапу змагань з урахуванням карантину. На жаль, маємо повідомити, що змагання пройдуть БЕЗ ГЛЯДАЧІВ задля безпеки самих глядачів та спортсменів. Вирішено провести виключно спортивну частину, щоб відбулися чемпіонати, а пілоти могли стати чемпіонами  в сезоні 2020.  Топ пілоти зі всієї України протягом усієї зими готувались до перегонів. Вивели на новий рівень підготовки свої дрегстери, які стали ще потужніші. А це означає, що всі пілоти готові показати максимальні швидкості та рекордні результати на чверті милі. Тому ми  просто не мали права не провести  наші змагання.

Але з радістю повідомляємо, що 1-2 серпня плануємо другий етап всіх наших чемпіонатів і це теж відбудеться в Умані. Маємо надію, що захід відбудеться з глядачами та потужним дводенним святом авто мото спорту.

Про фінал наших чемпіонатів ми повідомимо трішки пізніше коли буде більше інформації.

Тому давайте разом  чекати добрих звісток про послаблення карантину та не забуваємо дотримуватись усіх вимог МОЗу щодо правил під час карантину.

Радимо, підписуйтесь на нас в соцмеражах, щоб побачити фото та відео звіти з першого етапу:  

www.facebook.com/dragukraine/
www.facebook.com/vfdd.ua/
www.instagram.com/prodragukraine/

https://www.youtube.com/channel/UCUT4IBskZR4spFtfA8Ui8DQ


Слідкуйте за новинами на офіційному сайті:
www.dragukraine.com
#vfdd #dragukraine #dragpeopleua #proudrs #driftukraine #driftpeople #prodcu #ukraine

А поки дотримуємося карантину, готуймося та очікуємо гарних новин щодо змагань, які проводить для Вас Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту.

Висловлюємо подяку спонсорам та партнерам змагань: