Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

ВПЕРШЕ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ!! НАЙПОТУЖНІШІ ПЕРЕГОНИ УКРАЇНИ!! ПРОФЕСІЙНА УКРАЇНСЬКА ДРЕГРЕЙСИНГ СЕРІЯ АДРЕНАЛІН ДРАЙВ ДРЕГРЕЙСИНГ

Вперше в Білій Церкві пройдуть Професійні змагання з дрегрейсингу.

Проведення змагань стало можливим завдяки Білоцерківській міській раді та міському голові Дикому Геннадію Анатолійовичу.

Що ж чекає на глядачів?

Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту VFDD є засновником та організатором Професійної Української дрегрейсинг серії яку проводить у партнерстві з Спілкою Клубів «Українською Дрегрейсинг федерацією». Професійна серія складається з трьох етапів та проводиться по всій країні. І саме 25 липня у Білій Церкві відбудеться другий етап ТОП серії змагань в Україні, на яку приїдуть виключно професійно підготовлені дрегстери та ТОП пілоти з України, чемпіони таких країн як Латвія, Литва, Польща, Німеччина, Румунія, Молдова. Дрегстери до 4000 тисяч кінських сил та розгоном до першої сотні за 1 секунду.

Унікальні машини з високотехнологічними інженерними рішеннями, з запчастинами, які витримують неймовірні навантаження, обладнані парашутами, каркасами безпеки, системами пожежогасіння, з балонами оксиду азоту та іншими диковинками, які нереально побачити на інших автомобілях та на інших будь-яких змаганнях з авто спорту.

Змагання готується три дні, де будуються трибуни для глядачів, сцени, палатки, виставляється звук на 50 кіловат, професійний кейтеринг на 300 посадкових місць, виставляються туалети, баки для сміття тощо.

Для забезпечення безпеки глядачів та пілотів виставляються 150 бетонних блоків, три кілометри забору, обов’язково пожежна машина, карета швидкої допомоги, вогнегасники.

 Організатори привозять та налаштовують професійну телеметрію, яка до тисячної долі секунди показує час проходження дистанції, швидкість та затримку на світлофорі.

Тобто аеродром Біла Церква 24 та 25 липня перетвориться на спортивний об’єкт для проведення професійного дрегрейсингу. Такі місця в світі називаються дрегстріпами. Все це для того, щоб прийняти дрегстери, які проходять дистанцію у 402 метри зі швидкістю до 300 км на годину.

24 липня відбудеться Чемпіонат Ліги розвитку дрегрейсингу України для аматорів, де будь-хто на будь-якому авто може прийняти участь та спробувати, що таке дрегрейсинг як спорт. При цьому змагання будуть організовані як для професійних пілотів.

Також 24 липня на глядачів чекає Другий етап Чемпіонату Спілки Клубів Української дрегрейсинг федерації UDRF. Це Чемпіонат, в якому вже є професійні класи дрегстерів.

Крім того, 24 та 25 липня пройде Чемпіонат України з мото дрегрейсингу, третій та четвертий етапи. Чемпіонат проходить у трьох класах мотоциклів та розподіляється за об’ємами: 1 клас – до 600 см³, 2 клас – до 1000 см³, 3 клас – АНЛІМ (найшвидші мотоцикли, незважаючи на об’єм двигуна).

А ще на Вас чекає:

- Дріфт шоу

- Дріфт таксі

- Стантрайдінг шоу

- Професійний кейтерінг

- Розіграш цінних подарунків

- Розіграш дріфт таксі

- Розіграш сертифікату від прокату суперкарів у Києві ADRENALIN DRIVE. Це можливість здійснити мрію та поїздити на Lamborghini або Ferrari (посилання на сайт).

Генеральні партнери серії компанія ATOMIC-SHOP, представник лідерів зі світовим ім'ям:
AKRAPOVIC, GARRETT,  RED LINE OIL, CSF, DRAGY.

Запрошуємо Вас, шановні глядачі, разом з нами відчути ці незабутні враження від потужності машин та унікальних людей, які люблять свою справу.

Вхід на змагання 24 липня (субота):

Квиток DRAGPEOPLE (вхід на змагання) – 200 грн

Квиток DRAGPILOT (вхід на змагання + Парк Сервісу) – 350 грн

Квиток VІP (фіксоване місце на сидячій трибуні + Парк Сервісу) – 600 грн

Вхід на змагання 25 липня (неділя):

Попередній продаж квиток DRAGPEOPLE (вхід на змагання) – 250 грн

Квиток DRAGPEOPLE в день змагання (вхід на змагання) – 350 грн

Квиток DRAGPILOT (вхід на змагання + Парк Сервісу) – 450 грн

Квиток VІP (фіксоване місце на сидячій трибуні + Парк Сервісу) – 800 грн

Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах:
www.facebook.com/dragukraine/
www.facebook.com/vfdd.ua/
www.instagram.com/prodragukraine/
www.instagram.com/driftukraine/

Підписуйтесь на наш канал ютуб та дивіться свіже відео: https://www.youtube.com/channel/UCUT4IBskZR4spFtfA8Ui8DQ
Слідкуйте за інформацією на сайтах:
dragukraine.com
www.driftukraine.com
Користуйтесь нашими офіційними хештегами: 
#vfdd #dragukraine #driftukraine #dragpeopleua #driftpeople #proudrs