Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

УМАНЬ РОЗПОЧИНАЄ СЕЗОН НАЙПОТУЖНИХ ПЕРЕГОНІВ УКРАЇНИ!

Новий сезон для Професійного Українського дрегрейсингу розпочнеться в Умані на вже всім відомому військовому аеродромі. Що ж чекає на глядачів в сезоні 2021?

Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту VFDD є організатором змагань, які заплановано у 2021 році в Умані, Білій Церкві та Одесі. Змагання проводяться у партнерстві зі Спілкою Клубів «Українською дрегрейсинг федерацією» (UDRF) та Федерацією Мотоциклетного спорту України (ФМСУ).

В Умані змагання пройдуть 26-27 червня.

Перший етап Ліги Розвитку дрегрейсингу DDL (26 червня). Змагання для будь-кого на будь-якому авто. Ліга створена для залучення молоді до занять дрегрейсингом як спортом. Але умови та вимоги для аматорів, щоб кожен мав змогу на своєму авто прийняти участь з рівними собі (детальніше тут силка на регламент та умови участі).

Другий етап Чемпіонату Спілки Клубів Української дрегрейсинг федерації UDRF (26 червня). До речі, перший етап UDRF пройде у Маріуполі 12 червня. Тому для пілотів важливо набрати більше балів та за підсумками всього Чемпіонату стати чемпіоном. Для цього треба прийняти участь у якнайбільшому числі етапів та займати призові місця. UDRF - всеукраїнський чемпіонат, який проходить по всій країні, для більш досвідчених пілотів. І тут вже є професійні класи для підготовлених дрегстерів. (реєстрація)

Чемпіонат України з мото дрегрейсингу (26 та 27 червня). Чемпіонат проходить у трьох класах мотоциклів та розподіляється за об’ємами. 1 клас – до 600 см³, 2 клас – до 1000 см³, 3 клас – АНЛІМ (найшвидші мотоцикли, незважаючи на об’єм двигуна).

Родзинкою всього вікенду стане ТОП Українська серія з дрегрейсингу – Професійна Українська дрегрейсинг серія PROUDRS (27 червня).

ТОП пілоти! Потужні та професійні дрегстери з України та країн Європи.

Призові фонди від організаторів та партнерів.

Дійство, яке проходить лише ТРИ РАЗИ на рік у трьох містах України.

Те, що відбувається на PROUDRS, ви не побачите більш ніде в Україні на жодному змаганні. Отже, це варто побачити самому та показати дітям. Тільки в нас на гонках дрегстери потужністю від 1000 до 4000 кінських сил з розгоном до першої сотні 1 секунда. Чемпіони Польщі, Латвії, Литви, Румунії, Молдови, Німеччини лише у нас на змаганнях.

А ще на Вас чекає:

- Дріфт шоу

- Дріфт таксі

- Стантрайдінг шоу

- Професійний кейтерінг

- Розіграш цінних подарунків

- Розіграш дріфт таксі

- Розіграш сертифікату від прокату суперкарів у Києві ADRENALIN DRIVE. Це можливість здійснити мрію та поїздити на Lamborghini або Ferrari (посилання на сайт).

Тому запрошуємо Вас, шановні глядачі, разом з нами відчути ці незабутні враження від потужності машин та унікальних людей, які люблять свою справу.

Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах:
www.facebook.com/dragukraine/
www.facebook.com/vfdd.ua/
www.instagram.com/prodragukraine/
www.instagram.com/driftukraine/

Підписуйтесь на наш канал ютуб та дивіться свіже відео: https://www.youtube.com/channel/UCUT4IBskZR4spFtfA8Ui8DQ
Слідкуйте за інформацією на сайтах:
dragukraine.com
www.driftukraine.com
Користуйтесь нашими офіційними хештегами: 
#vfdd #dragukraine #driftukraine #dragpeopleua #driftpeople #proudrs