Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

Чемпіонат України з мото дрегрейсингу. Одразу два етапи в Умані!

Починаючи з 2012 року, Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту проводить змагання з мото дрегрейсингу.

За останні три роки проведення Чемпіонату України ми виросли з 16 до 52 пілотів. Та все більше мотоциклістів долучаються до дрегрейсингу. В минулому році вперше за історію Українського мото дрегрейсингу приймала участь дівчина Юлія. Отже, в новому сезоні знову будуть рекорди, які встановлюють пілоти щороку, тому що взимку готують своїх двоколісних монстрів до сезону. Закуповують запчастини задля збільшення потужності та покращення характеристик. Все це заради перемоги.

Змагання проходять у два дні (перший та другий етапи). Три класи мотоциклів: 600, 1000 кубічних сантиметрів та найпотужніший клас – АНЛІМ, де професійно підготовлені мото дрегстери б'ють рекорди швидкості.

Впевнені протистояння між пілотами у всіх класах подарують глядачам неймовірні емоції, адреналін та гарну згадку про змагання з авто та мото дрегрейсингу.

26 червня запрошуємо на перший етап ЧУ з мото дрегрейсингу, 27 червня – на другий етап. І хоч етапи проходять один за одним, неодноразово в однакових класах перемагали різні пілоти. Нерви на старті іноді забирають перемогу у досвідчених пілотів. Тим цікавіше для глядачів.

А ще як завжди на вас чекають дріфт таксі, дріфт шоу, стантрайдінг шоу, професійний кейтеринг, конкурси з цінними призами.

Організатор змагань – Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту VFDD у партнерстві з Мотоциклетною федерацією України запрошують усіх на змагання в Умань 26-27 червня 0 12:00 на військовий аеродром.

Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах:
www.facebook.com/dragukraine/
www.facebook.com/vfdd.ua/
www.instagram.com/prodragukraine/
www.instagram.com/driftukraine/

Підписуйтесь на наш канал ютуб та дивіться свіже відео: https://www.youtube.com/channel/UCUT4IBskZR4spFtfA8Ui8DQ
Слідкуйте за інформацією на сайтах:
dragukraine.com
www.driftukraine.com
Користуйтесь нашими офіційними хештегами: 
#vfdd #dragukraine #driftukraine #dragpeopleua #driftpeople #proudrs