Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

PROUDRS: новий сезон, нова серія, нові враження

У 2018 році фанати українського дрег-рейсингу нарешті побачать те, чого так довго очікували. Вінницька федерація дрег-рейсингу і дріфту та Андрій Гальчинський вирішили зробити великий крок у напрямку розвитку дрег-рейсингу в Україні та заснували Професійну Українську дрег-рейсинг серію. З цього кроку в Україні розпочнеться ера виключно професійного дрег-рейсингу!  

Найпотужніші перегони України дістали назву PROUDRS: Professional Ukrainian Dragrasing Series. В зв’язку з тим, що серію підтримали наші давні партнери Український Торговий Дім «Белшина», змагання отримали і друге комерційне найменування Belshina Dragracing Pro Competitions of Ukraine.

Особливістю серії є те, що в перегонах прийматимуть участь лише професійно підготовлені для даного виду спорту машини та мотоцикли – дрегстери та мото-дрегстери. Повільні авто просто не будуть допускатись до змагань.

Регламент серії включає п’ять класів автомобілів та три класи мотодрегстерів. Для пілотів створений сенсаційний призовий фонд в 800 000 гривень, що сприятиме залученню до перегонів відомих гонщиків на потужних авто з України та з-за кордону. Про свої плани виборювати перші місця та великі винагороди на змаганнях PROUDRS повідомили своїми заявками такі видатні пілоти, як Андрій Кравченко (4000 к.с. PROMOD), Олена Бублик (2000 к.с Nissan Sky line), Білик Сергій (1000 к.с. Subaru), Соловченко Сергій (ZAZ-GTR 2000 к.с.), Коряка Ігор (2000 к.с. NissanGTR) Врабіє Ігор з Молдови та ще понад 20 пілотів.

Крім безпосередньо спортивної боротьби, глядачів чекає відмінний рівень організації кожного окремого етапу змагань та серії в цілому. В місцях проведення перегонів організатори створять зручну інфраструктуру: будуватимуться трибуни з VIP-місцями під зонтами, буде організовано професійний кейтерінг, продаж сувенірної продукції з логотипами серії. В перервах між заїздами дрегстерів для публіки проведуть розіграші цінних призів та подарунків, а також дріфт-шоу та дріфт-таксі для переможців конкурсів.

Також організатори підготували великій сюрприз для глядачів, який ми, можливо, побачимо вже на першому з етапів!!!

Все це дає впевненість, що гості серії отримають задоволення від побаченого на PROUDRS та незабутні враження від справжніх потужних монстрів дрег-рейсингу з розгоном до першої сотні  менше ніж за одну секунду.

Отож, зустрічайте PROUDRS у наступних містах:

Stage 1 – 26 May -  Odesa

Stage 2 – 24 June – Lutsk

Stage 3 – 4 August – Vinnytsia

Очікуємо всіх на PROUDRS – найпотужніших перегонах України!

☑️Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах:
www.facebook.com/dragukraine/
www.facebook.com/vfdd.ua/
www.instagram.com/prodragukraine/
www.instagram.com/driftukraine/

☑️Слідкуйте за інформацією на сайтах:
dragukraine.com
www.driftukraine.com

☑️Користуйтесь нашими офіційними хештегами: 
#vfdd #dragukraine #driftukraine #dragpeopleua #driftpeople #proudrs

Дякуємо партнерам за підтримку:

Титульний спонсор змагань – Український Торговий Дім «Белшина» та шини ArtMotion

Генеральний партнер – Сервіс Wog Pay www.myapp.wog.ua

Магазини автотюнигу та екіпірування:

www.a-tune.com.ua

www.stage7shop.com.ua

www.viparts.com.ua

Мережа шиномонтажних майстерень «Вулкан» www.vulkan.in.ua

Магазин та установчий центр кращої світлотехніки для автомобілів в Україні www.probright.com.ua

Медіа-партнери:

AUTO.RIA

РА «Лучшее»