Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

1-2 серпня в Умані на військовому аеродромі відбудуться змагання з дрег-рейсингу. Цього разу з глядачами!

Знову Умань сколихнуть найпотужніші перегони України! Розуміння, що потрібно розвивати будь-який спорт в Україні та Умані дає можливість проводити надпотужні чемпіонати з авто та мото дрегрейсингу! Тому мер Умані Олександр Цебрій та Організатор змагань президент Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту Андрій Гальчинський максимально доклали зусиль, щоб змагання відбулись!

Звісно, сучасні керівники підприємств, які є лідерами своїх індустрій розуміють, що спорт – це те, в що потрібно вкладати сили та кошти! Тому вони підтримують наші змагання. Цього року Титульним  Партнером  Професійної Української дрегрейсинг серії став сервіс прокату супер карів ADRENALIN DRIVE!    

А Генеральним Партнером - ЖК «Греків Ліс»! Особлива подяка командуванню Повітряних Сил Збройних Сил України за всебічну допомогу у розвитку авто мото дрегрейсингу в Україні.

Отже, 1-2 серпня  в Умані на військовому аеродромі відбудуться  змагання з глядачами:

1 серпня  (субота):

- Другий етап Ліги Розвитку Дрегрейсингу DDL. Це ліга для аматорів, де будь-хто на будь-якій машині може відчути себе справжнім спортсменом. Потрібен  шолом та попередня реєстрація на змагання.

- Другий етап Чемпіонату СК «Української дрегрейсинг федерації». Це більш професійний Чемпіонат, вже з підготовленими автомобілями. Учасники знають, що вимоги до безпеки та автомобілів більш професійні.

- Третій етап  Чемпіонату України з Мото Дрегрейсингу.  Будь-хто може прийняти участь згідно вимог регламенту у трьох класах та отримати звання Чемпіона України. Чемпіонат відбувається під егідою Національної федерації України, Федерації Мотоциклетного спорту України.

2 серпня (неділя), основний день:

- Четвертий етап Чемпіонату України з Мото дрегрейсингу..

- Другий етап Професійної Української дрегрейсинг серії «Адреналін Драйв Дрегрейсинг». Топ серія України. Тільки ТОП пілоти та їх неймовірні дрегстери мають допуск. Це потужний потяг Українського дрегрейсину.  

 Топ пілоти зі всієї України та не тільки готуються на PROUDRS ADRENALIN DRIVE DRАG RACING! Після першого етапу, який пройшов в Умані без глядачів, пілоти зрозуміли, що доопрацьовувати  в своїх дрегстерах, а ті, хто не встиг підготувати машини,  швидко добудовують свої боліди.

А це означає, що всі пілоти готові показати максимальні швидкості та рекордні результати на чверті милі. Тому ми просто не мали права не провести  наші змагання.

Звісно, на глядачів чекають Дріфт шоу та Дріфт таксі протягом двох днів. Це можливість побачити та покататись  на дріфт машинах за певну оплату. Неймовірне відчуття від проїзду поряд з пілотом гарантовані, тому не зволікайте та готуйтесь до цієї можливості.

Професійний кейтерінг на 200 посадкових місць та запашна кава допоможуть  ще більше насолодитись потужними змаганнями.

Також буде палатка, де ви зможете придбати футболки, кепки та інше з логотипами чемпіонатів та улюбленими пілотами.

Отже, все вищевикладене дає розуміння, що захід готують максимально крутим для глядачів і таке не варто пропускати. Враховуючи, що захід відбувається лише один раз на рік в Умані.  Тому запрошуємо  уманчан та жителів усієї України на дводенне свято авто мото спорту Найпотужніших перегонів України!

Радимо, підписуйтесь на нас в соцмеражах YouTube канал, Facebook та Instagram, щоб не пропустити таймінги проведення змагань, які будуть трохи пізніше.

www.facebook.com/dragukraine/
www.facebook.com/vfdd.ua/
www.instagram.com/prodragukraine/

https://www.youtube.com/channel/UCUT4IBskZR4spFtfA8Ui8DQ


Слідкуйте за новинами на офіційному сайті:
www.dragukraine.com

А поки дотримуємося карантину, готуймося та очікуємо гарних новин! Чекаємо на наших змаганнях, які проводить для вас Вінницька федерація дрегрейсингу та дріфту.

Титульний партнер https://www.a-drive.com.ua/,
Генеральний партнер
ЖК "Греків ліс" https://grekivlis.com.ua/
Партнери
 https://stage7shop.com.ua/
АВТО РІА https://auto.ria.com/
РА «Лучшее»
Перший автомобільний https://1auto.tv/
#VFDD
#dragukraine #dragpeopleua #proudrs
#udrf #driftukraine #driftpeople #ukraine #Україна #Вінниця #Умань