Продаж квитків +38 (063) 730 30 30

З питань співробітництва та реклами +38 (050) 461 25 49 +38 (067) 432 04 08 vfdd.ua@gmail.com

Для ЗМІ

Шановні медіа-представники! Триває акредитація преси на ФІНАЛ НАЙПОТУЖНИХ ПЕРЕГОНІВ УКРАЇНИ, який організовує Вінницька Фередація дрегрейсингу та дріфту VFDD у партнерстві з Спілкою Клубів "Українською дрегрейсинг федерацією"! ФІНАЛ PROUDRS – Професійної Української дрегрейсинг серії! ФІНАЛ Чемпіонату України з мото дрегрейсингу! ФІНАЛ DDL Чемпіонату Ліги Розвитку дрегрейсингу! ЕТАП Чемпіонату Української Дрегрейсинг федерації UDRF! Чемпіонати відбудуться в Одесі на 6-му кілометрі Овідіопільської дороги 28-29 серпня. Прийом заявок триватиме до 26 серпня включно. Представники телебачення, кореспонденти газет можуть пройти спрощену процедуру акредитації у день змагань, ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗВЕРШУВШИСЬ до прес-секретаря (063) 186 70 61 Вікторія Воробєй.

З правилами та умовами акредитації ви можете ознайомитися нижче, в документі "заява на акредитацію ЗМІ". Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах змагань.

Для роботи на PROUDRS потрібно пройти процедуру акредитації. Акредитація здійснюється прес-службою змагань на підставі заявки, яку ви знайдете в цьому розділі. Заповнену заявку надсилайте на електронну адресу: press.drift@gmail.com.

Підтвердження акредитації надійде на вашу електронну адресу, як тільки ми його опрацюємо. Прес-служба залишає за собою право відмовити в акредитації на власний розсуд.

Незалежні фотографи (інтернет-фотографи, блогери) мають надати посилання на своє портфоліо та сайт, блог, сторінку, де розміщено анонс заходу.

Представникам ЗМІ, що пройшли акредитацію, для отримання детальної інформації, бейджа і захисного жилета потрібно з’явитися до місця проведення змагань у зазначений в листі-підтвердженні час.

Дякуємо за увагу! Радо чекаємо Вас на змаганнях. З питань акредитації звертайтесь: (063) 186 70 61 Вікторія Воробєй.